Dom Aktualności

wiadomości o firmie Prognoza przyszłego rozwoju technologii antenowej

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Prognoza przyszłego rozwoju technologii antenowej
najnowsze wiadomości o firmie Prognoza przyszłego rozwoju technologii antenowej

Z perspektywy trendów rozwoju sieci bezprzewodowych oraz różnych wyzwań stojących przed operatorami, przyszły rozwój technologii antenowej będzie przebiegał w następujących kierunkach.

 

⑴Wielkość anteny jest zminiaturyzowana

Miniaturyzacja anteny ma na celu zmniejszenie rozmiaru anteny pod warunkiem, że wydajność anteny pozostanie w zasadzie niezmieniona.Miniaturyzacja to podstawowa technologia i odwieczny kierunek rozwoju anten.

 

⑵Wielostandardowa aplikacja do wspólnego zasilania anteny

W przyszłości wiele formatów będzie współużytkować jedną ultraszerokopasmową antenę.Pasmo częstotliwości roboczej anteny nie tylko pokryje wiele formatów, ale także każdy format może być niezależnie dostosowany do różnych wymagań systemu.Zastosowanie anten wielostandardowych pozwoli zaoszczędzić koszty budowy terenu i zasoby antenowe, a także elastycznie spełnić wymagania dotyczące zasięgu sieci każdego standardu.

 

⑶Model funkcji anteny rozwija się w kierunku inteligentnej funkcji

W przyszłości antena będzie realizowała inteligentne kształtowanie wiązki, sterowanie wskazywaniem wiązki, dzielenie wiązki i zdalne sterowanie, które mogą elastycznie spełniać wymagania aplikacji w różnych scenariuszach.Poprzez inteligencję anten realizowana jest interoperacyjność między systemami i optymalne wykorzystanie zasobów, a na koniec realizowana jest inteligentna metoda obsługi i konserwacji.

 

⑷Połączenie anteny i modułu częstotliwości radiowej rozwinęło się z oddzielnego na scentralizowane

 

 

W przyszłości scentralizowany sprzęt zastąpi oddzielny sprzęt, światłowody zastąpią kable, a anteny i główny sprzęt zostaną zminiaturyzowane, zintegrowane i w pełni zintegrowane, aby osiągnąć oszczędność miejsca i elastyczne rozmieszczenie oraz dostosować się do trendu rozwojowego płaskości sieci.

Pub Czas : 2021-10-11 17:28:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Baiao Electronics Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Shirley Yang

Tel: +86 13829115061

Faks: 86-769-81090291

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)